İNGİLİZCE DENEME SINAVI

25 EYLÜL 2020 İNGİLİZCE DENEME SINAVI DUYURUSU

2020-2021 akademik yılında Marmara Üniversitesi’nin tamamen ve kısmen (%30) yabancı dilde eğitim veren lisans ve önlisans bölümlerine kayıt yaptıran öğrencilerin yabancı dil seviyelerini tespit etmek ve Hazırlık okuyup okumayacaklarını belirlemek amacıyla 30 Eylül 2020 tarihinde MÜYYES GÜZ sınavı düzenlenecektir. MÜYYES GÜZ sınavı Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından YADYO Moodle sistemi üzerinden çevrimiçi (online) olarak yapılacaktır.

Öğrencilerin YADYO Moodle sisteminde sınav formatını tanımaları ve MÜYYES GÜZ İngilizce sınavında karşılaşacakları soru tiplerini görmeleri amacıyla 25 Eylül 2020 Cuma günü 10:00-11:40 saatleri arasında Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu YADYO Moodle üzerinden İngilizce Deneme Sınavı yapılacaktır.

Deneme sınavına katılım isteğe bağlıdır. MÜYYES GÜZ İNGİLİZCE sınavına girecek tüm öğrencilerin deneme sınavına katılım hakkı vardır.

Deneme sınavına giriş için gereken YADYO Moodle hesapları otomatik olarak oluşturulmuş, hesap kullanıcı ve şifre bilgileri eposta ve SMS yoluyla öğrencilere iletilmiştir.

Sınava yalnızca bu şekilde iletilen hesapla katılım mümkündür. Başka bir Moodle hesabıyla sınava katılım mümkün değildir.

Lütfen epostanızı ve SMSlerinizi düzenli olarak kontrol ediniz.


İNGİLİZCE DENEME SINAVINA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ,

2019 KAYITLI ÖĞRENCİLER

2020 KAYITLI ÖĞRENCİLER


LİSANS İNGİLİZCE DENEME SINAVI YÖNERGESİ

ÖNLİSANS İNGİLİZCE DENEME SINAVI YÖNERGESİ

HIZLI ERİŞİM