Laboratuvarlar

 


 

  

Bilgisayar Laboratuvarı 1

Yabancı Diller Yüksekokulu derslik binası zemin katta bulunan Laboratuvarımızda 17 adet bilgisayar bulunmaktadır. Yakın bir zamanda TOEFL Sınav Merkezi olarak kullanılmaktadır.

 

Bilgisayar Laboratuvarı 2

Yabancı Diller Yüksekokulu derslik binası zemin katta bulunan Laboratuvarımızda 20 adet bilgisayar bulunmaktadır. Yakın bir zamanda TOEFL Sınav Merkezi olarak kullanılmaktadır.

   Lab2-3.JPG (5.38 MB)

 

Lab3-1.JPG (5.85 MB)
  

  Bilgisayar Laboratuvarı 3

Yabancı Diller Yüksekokulu derslik binası zemin katta bulunan Laboratuvarımızda 20 adet bilgisayar bulunmaktadır. Hazırlık sınıflarının yabancı dil laboratuvar derslerinin yanı sıra, Almanca TestDaF sınavlarıda Laboratuvarımızda gerçekleştirilmektedir.

 

Bilgisayar Laboratuvarı 4

Yabancı Diller Yüksekokulu derslik binası zemin katta bulunan Laboratuvarımızda 21 adet bilgisayar bulunmaktadır. Laboratuvarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından Dil Laboratuvarı olarak kurulup Yüksekokulumuza tahsis edilmiştir.

  

 

lab5.jpg (106 KB)
 

  

Bilgisayar Laboratuvarı 5

Yabancı Diller Yüksekokulu derslik binası zemin katta bulunan Laboratuvarımızda 7 adet bilgisayar bulunmaktadır. Laboratuvarımızda Uluslararası iTEP sınavı yapılmaktadır ve PTE Academic için çalışmalar sürmektedir.

 


Bu sayfa Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından en son 10.02.2020 11:46:43 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM